jquery sliders
Головна » Статті » казки для дітей (аудіо)

У категорії матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Українські народні казки. Дитяча колекція (2008) [MP3] (казки для дітей)

Post Pic

Українські народні казки. Дитяча колекція (2008) [MP3]

Мова: українська 
Опис:

"Диск "Українські народні казки" розроблений для дітей молодшого шкільного віку. Окрім казок, передбачених навчальною програмою, є можливість прослухати багато інших, які будуть цікавими та повчальними для Вашої дитини. Також диск наповнений малими формами усної народної творчості: прислів`ями, приказками, скоромовками, а розважать – ребуси, кросворди та мультик."

» Подробнее

Українські народні казки! (2007) [MP3]

Post Pic

Українські народні казки! (2007) [MP3] (онлайн + скачати )
Мова:
Опис:

Всі ми добре знаємо, що казка є не просто інструмент виховання малюка, і не тільки метод зайняти час перед сном. Казка втілює і собою, і всередині себе ні мало, ні багато, а - спосіб світосприйняття. Оскільки тут йдеться про українські народні казки, то - світосприйняття в контексті етнічною культури. Таким чином, можна сказати, що даний диск, 10 годин - 41 казка, готовий стати для малюка першим підручником з української культури. З іншого боку - йому надається можливість бути просто цікавим і веселим. Тим більше, що казки не викладені монотонно, а розіграні в особах, в перспективі чудового музичного супроводу.

» Подробнее

Слуханка для української малечі (2009) [MP3]

Post Pic

Слуханка для української малечі (2009) [MP3]
 

українські казкикращі українські казки для ваших дітей (слухати онлайн+можна скачати безкоштовно)

В основу створення такого видання лягла ідея зібрати на компакт-диску найвідоміші українські казки та казки народів світу, лічилки, дитячі пісні, колискові у виконанні відомих українських артистів та дитячих колективів. Ця унікальна добірка передовсім повинна допомогти в організації змістовного та базованого на кращих зразках української культури виховного та освітнього процесу вихователям дитячих садків та батькам.

» Подробнее